Udane debiuty

Debiut trenerski Kamili Peruckiej oraz nowych zawodników naszej sekcji 10 czerwca na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie podczas 12. Otwartych Mistrzostwa Krakowa Młodzików, Dzieci Młodszych i Starszych w Lekkiej Atletyce. Nasi zawodnicy zaprezentowali się znakomicie. Wszyscy ukończyli zawody z rekordami życiowymi. Wśród dzieci starszych pierwsze miejsce w pchnięciu kulą (2kg) zajęła Julia Filas. Złoto zdobył również Szymon Macioł w skoku w dal dzieci młodszych a na 60m był 4. Na dystansie 300m w grupie dzieci młodszych brąz wywalczył Nataniel Kramarczyk, czwarty był Mateusz Komorowski a piąty Krystian Jasiński (9lat). Nasza najmłodsza zawodniczka Nel Kramarczyk (8lat) z bardzo dobrymi wynikami pokonała dystans 60m i 300m. Pozostali zawodnicy ustanowili rekordy życiowe – Ela Sosenko w pchnięciu kulą i skoku w dal, Kinga Antolak w biegu na 100m i 300m, Karol Duda i Gabrysia Biernat w skoku w dal i biegu na 100m a Marek Macioł w rzucie piłeczką palantową i biegu na 60m. Ania Majchrzak poprawiła swoją życiówkę na 600m.
Wśród młodzików srebro na 100m wybiegał Maciek Czyszczoń z nową życiówką 12,02s.
Serdecznie gratulujemy i liczymy, że to dopiero początek sukcesów młodych zawodników .

galeria