Medale i życiówki

Kolejne życiówki i medale wywalczyli nasi zawodnicy na Mistrzostwach Województwa, które zostały rozegrane w zmiennych warunkach. Niektóre konkurencje odbyły się w ulewnym deszczu.
Maciek Petryla – złoto w pchnięciu kulą (4kg), Maciek Czyszczoń – srebro na 100m (11,59sek i awans na Mistrzostwa Polski sobota 23.09.2017 w Białej Podlaskiej) Julia Filas – brąz w pchnięciu kulą (2kg), Anna Majchrzak – brąz na 1000m, tuż za podium znaleźli się nasi biegacze na 300m Nataniel Kramarczyk i Maciej Czyszczoń.
Warto odnotować pierwszy występ w barwach MKSu Jakuba Pędzimęża na 100 i 200m. Paweł Rapta ustanowił życiówki (tym razem na dystansach krótkich) na 100 i 400m. Swój powrót zaliczyła również Julia Maksymiak na 400m.
Nel Kramarczyk jako najmłodsza zawodniczka zaliczyła udany start na 60m i w skoku w dal. Gabrysia Biernat poprawiła życiówkę na 100m i w skoku w dal. Ela Sosenko życiówki w pchnięciu kulą i skoku w dal. Dobry występ zaliczył również Mateusz Komorowski w biegu na 300m i w rzucie piłeczką palantową.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wyników i odwagi startów w ciężkich warunkach.

galeria