Halowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów i Juniorów Młodszych

3.02.18r. w Brzeszczach odbyły się Halowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów i Juniorów Młodszych. Nasi zawodnicy wrócili z nich z workiem medali. Cieszą nie tylko miejsca na podium ale przede wszystkim rewelacyjne wyniki naszej młodzieży .
Wśród juniorów młodszych najszybszy na 60m okazał się Maciek Czyszczoń (nowy rekord życiowy – 7,12s), Zuzanna Liberda na tym samym dystansie była 3 (8,45s) a Anna Liberda 4 (8,49s). Na skoczni wśród juniorek młodszych królowała Julia Kusiak zdobywając złoto w trójskoku (nowa życiówka – 11,22m) a brąz w skoku w dal (5,01m). Tak samo królem skoczni okazał się Wojtek Galik – ustanowił dwa rekordy życiowe i wywalczył złoto w skoku w dal (6,24m) oraz srebro w trójskoku (12,50m). W skoku wzwyż bezkonkurencyjny wśród juniorów okazał się Oskar Filar (rekord życiowy – 1,70m), pozostali rywale nie zaliczyli żadnej wysokości w konkursie. Medale wywalczyli również nasi miotacze. Natalia Sroka srebro w pchnięciu kulą (3kg) juniorek młodszych – 8,95m, Jakub Kusiak brąz w pchnięciu kulą (6kg) juniorów – rekord życiowy 10,18m.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na Halowych Mistrzostwach Polski .

galeria