Halowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików, Dzieci Starszych i Dzieci Młodszych

28 stycznia w Brzeszczach zostały rozegrane Halowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików, Dzieci Starszych i Dzieci Młodszych oraz mityng. Nasza najmłodsza grupa zaliczyła na hali bardzo udany debiut. Wyróżnić należy Beniamina Parzątkę, który w kategorii dzieci młodsze (rocznik 2007 i mniej) wywalczył brązowy medal na 60m z czasem 9,85s (mając 8lat!), w skoku w dal zaprezentował się również bardzo dobrze.Julia Filas wywalczyła srebro w pchnięciu kulą (3kg) młodziczek. Na 60m wystartowali również z dobrymi wynikami: Maja Sroka (7lat), Jakub Dziechciowski (7lat), Kosma Filas (8lat), Alicja Dziechciowska, Klaudia Czyszczoń i Mateusz Komorowski.
Natomiast w mityngu wzięła udział starsza grupa zawodników. Maciek Czyszczoń (wyrównana życiówka 7,18s) i Zuzanna Liberda zwyciężyli w biegu na 60m, Anna Liberda była 2 na tym samym dystansie, dobry wynik w skoku w dal zaliczyła Julia Kusiak. Na hali w sprincie zadebiutował też Piotr Kidoń. Natalia Sroka ustanowiła nowy rekord życiowy w pchnięciu kulą (3kg) 9,21m.

Serdecznie wszystkim gratulujemy 🙂
Młode talenty niech nadal się tak rozwijają
a za juniorów trzymamy kciuki za tydzień, gdyż wtedy oni powalczą o medale Mistrzostw Województwa.

galeria